Duyurular » Genel Duyurular
Ara
ÜLKE MASALARI BÜLTENİ HK. 18 Aralık 2018 Salı
Ticaret Bakanlığı ihracatçı firmaların uluslararası rekabet güçlerinin artırılması, ihraç pazarlarındaki fırsatları değerlendirmeleri ve karşılaşabilecekleri engellere hazırlıklı olmalarını sağlamak doğrultusunda 2018 yılı Aralık ayı itibarı ile “Ülke Masaları Bülteni” yayınlanmaya başlanmıştır.
Türkiye İhracatçılar Meclisi ve DEİK organizasyonu ile 14-17 Ocak 2019 tarihleri arasında Fas Krallığı'na yönelik bir iş insanları heyeti düzenlenecektir.
Akdeniz Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından, Kayseri Ticaret Odası ve Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği iş birliği ile, Ticaret Bakanlığı' ndan onay alınması durumunda,18-23 Şubat 2019 tarihleri arasında Las Vegas / ABD'ye yönelik “Mobilya Sektörel Ticaret Heyeti” programı organize edileceği bildirilmiştir.
ECZANE TEKNİK VE DESTEK HİZMETLERİ ELEMANI MESLEKİ YETERLİLİK KRİTERİ HAKKINDA GÖRÜŞ
KATI YAKITLI KAZANLARIN ENERJİ VE ETİKETLENMESİ İLE KATI YAKITLI KAZAN, İLAVE ISITICILAR ,SICAKLIK KONTROL CİHAZLARI VE GÜNEŞ ENERJİSİ CİHAZLARI AMBALAJLARINA İLİŞKİN TEBLİĞ HAKKINDA GÖRÜŞ
TARIMDA KALKINMA ANA TEMALI TÜRKİYE İSTİŞARE TOPLANTISI ADANA DA YAPILACAK
SU YALITIMCISI MESLEĞİNDE ULUSAL MESLEK STANDARDI HAKKINDA GÖRÜŞ
ABD'nin İran'a yönelik yaptırımları hakkında ABD Ankara Büyükelçiliği yetkilileri tarafından, Dışişleri Bakanlığına bilgi sunulduğu belirtilmektedir.
GÜVENLİK KAMERALARININ KULLANIMI, KAYITLARIN SAKLANMASI HAKKINDA
Ülkemiz ile Ürdün arasında var olan Serbest Ticaret Anlaşması (STA)’nın üst düzeyde gerçekleştirilen tüm girişimlere rağmen Ürdün tarafından feshedildiği ile ilgili detaylı bilgi duyuru içerisinde yer almaktadır.
Sayfa:İlkÖnceki1234SonrakiSon
Powered by macikkar